Restoran ve kafeler için geliştirilen Wiseback Hesap Sümeni ile anlık geri bildirim toplamak ve müşteri deneyimlerini yönetmek çok kolay.

Rekabetin en yoğun yaşandığı sektörler arasında yer alan yeme-içme sektörü için müşteri deneyimi kritik bir önem sahip. Sunduğu müşteri deneyimi ile farklılaşan işletmelerin kapısında kuyruklar oluşurken müşteri deneyimini yönetmeyen işletmeler sinek avlıyor.

Kağıt ve kaleme veda edin

Geleneksel bir yöntem olan süslü kağıt formlarda genellikle onlarca ahiret sorusu yer alır. Formun başlığı ise Müşteri Memnuniyet Formu, Müşteri Öneri ve Şikayet Formu veya türevleridir. Kağıt formlarla bırakılan geri bildirimlerde gizlilik ve ölçümleme sorunları dışında doğru kişiye ulaşma sorunu da karşımıza çıkıyor. Dijitalleşen dünyada geri bildirim toplama konusunda birçok alternatif yöntem mevcut. Müşteri deneyimini temas noktasında hızlı ve anlık olarak ölçümlemek için Wiseback Hesap Sümeni’ni kullanabilirsiniz.

Anlık Geri bildirim alın, mutluluk NPS ölçün

Wiseback Hesap Sümeni ile müşterileriniz ödeme aşamasında deneyimlerini kolayca değerlendirebilir ve size geri bildirim bırakabilirler. Mutluluk puanı ve NPS ölçümü için de soruları formunuza ekleyebilir ve bir taşla birkaç kuş vurabilirsiniz.

Zincir ve şube yapısına uygun

Zincir bir yapıda hizmet sunan bir markanız varsa şube bazında geri bildirim toplayabilirsiniz. Şubelerinizi mutluluk ve NPS skorları ile karşılaştırabilirsiniz. Anlık bildirim özelliğini kullanarak şube yetkililerine sms / e-posta bildirimi almalarını da sağlayabilirsiniz. Restoran içinde çalışan grubu bazında geri bildirim toplamak isterseniz her çalışan ya da çalışan grubu için ayrı bir Wiseback Hesap Sümeni kullanabilirsiniz. Wiseback kiosk ekranlar gibi uzaktan yönetilebilen Wiseback Hesap Sümeni’ndeki anketleri değiştirebilir, şarj, ekran parlaklık vb. detayları kolayca takip edebilirsiniz.

Mantıksal akış oluşturun

Müşterilerinizden geri bildirim isterken eminiz ki sormak istediğiniz birçok soru olacaktır. Gerekli gereksiz birçok soru yerine tek bir soru ile başlayıp mantıksal akış ile devam eden bir anket oluşturun. Çoklu ve tek seçim sorular dışında gerekli durumlarda açık uçlu soruları kullanabilirsiniz. Mutsuz bir müşterinin yaşadığı sorunu bulmak, mutlu müşteriden ise NPS puanı isteyeceğiniz senaryolar oluşturabilirsiniz.

Hemen şimdi başlayın

Wiseback Hesap Sümeni ile işletmenizde müşteri deneyimlerini yönetmeye hemen başlayın. Wiseback gelişmiş anket oluşturucu, NPS ölçümü ve hazır şablonlar ile hesap sümeni dışında web, e-posta, kiosk, sms, kare kod, mobil uygulama gibi farklı kanallar üzerinden de tüm deneyimleri yönetmenize imkan sunuyor. Ücretsiz kaydolun ve tüm deneyimleri yönetmeye başlayın.